e-usługi i e-rejestracja

psim

Korupcja szkodzi zdrowiu

korupcja

Menu główne

Aktualności

MSWiA-Rzeszów-12.02.2019-24W dniu 12.02.2019 r. w Naszym Zakładzie odbyła się uroczystość poświęcenia dwóch nowoczesnych ambulansów transportowych zakupionych dla potrzeb Zakładu w 2018 r. dzięki dofinansowaniu z MSWiA i środków własnych, a także zakupionego nowego wysokospecjalistycznego sprzętu medycznego w postaci aparatu USG i 8 szt. kardiomonitorów wraz z centralą intensywnego nadzoru, których koszt zakupu został pokryty z dotacji MSWiA i środków własnych Zakładu.

Czytaj więcej...

IV PKKZLIV Podkarpacka Konferencja Kardiologii Zabiegowej - Live dobiegła końca. W sesjach wykładowych połączonych z zabiegami na żywo oraz w warsztatach bifurkacyjnych w dniach 30.11.2018 roku w sali konferencyjnej Hotelu Nowy Dwór Wellnes & SPA w Świlczy oraz dzień później tj. 01.12.2018 w Szpitalu MSWiA w Rzeszowie uczestniczyło łącznie ponad 250 osób.

Czytaj więcej...

Andrzej Wlodyka laur 2Gala Laur Studentów to projekt mający na celu wyróżnienie przedstawicieli ze świata nauki i przedsiębiorczości, instytucji oraz osób, które w wyjątkowy sposób wspierają społeczność akademicką oraz Samorząd Studentow Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Nagroda w kategorii „Przyjaciel Studenta” jest bardzo szczególna ponieważ z każdego wydziału studenci przyznają ją, wybranemu w drodze ankietyzacji, nauczycielowi akademickiemu.

Andrzej Wlodyka laur 1Jest to podziękowanie za trud pracy, wsparcie oraz zrozumienie w relacjach ze studentami.

W tym roku laureatem w tej kategorii na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego został ceniony przez społeczność akademicką lek. med. Andrzej Włodyka.  

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej IV edycji „Podkarpackiej Konferencji Kardiologii Zabiegowej Live”, która odbędzie się w dniach 30.11.2018 roku w sali konferencyjnej Hotelu Nowy Dwór Wellnes & SPA w Rzeszowie - Świlcza 146 E i 1.12.2018 roku w Szpitalu MSWiA w Rzeszowie - ul. Krakowska 16.

Z uwagi na ograniczona liczbę miejsc osoby chętne do wzięcia udziału w konferencji prosimy o dokonanie rejestracji poprzez poniższy link najpóźniej do dnia 22.11.2018r.

PROGRAMY SESJI

W imieniu komitetu organizacyjnego:

dr n. med. Piotr Wańczura
lek. med. Andrzej Curzytek

kardW dniu 28 września 2018 roku w Hotelu Rzeszów odbyła się pierwsza edycja Rzeszowskich Spotkań z Ultrasonografią w Kardiologii, których organizatorem był Oddział Kardiologiczny i Pracownia Radiologii Zabiegowej SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie.

Czytaj więcej...

“Rozbudowa SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie w celu utworzenia Szpitalnego Oddziału Ratunkowego wraz z lądowiskiem”, nr projektu: POIS.09.01.00-00-0253/17. oraz „Budowa Bloku Operacyjnego i Oddziału Chirurgicznego wraz z łącznikiem biegnącym do budynku Szpitala MSW w Rzeszowie”

Wykonawca ostatniego etapu przejął plac budowy w miesiącu sierpień i prowadzi już realizację robót budowlanych. Planowane oddanie obiektu do użytkowania przypada na IV kwartał 2020 r.

GALERIA ZDJĘĆ Z BUDOWY NOWEGO BUDYNKU

logo1

logo1

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Rzeszowie realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Rozbudowa SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie w celu utworzenia Szpitalnego Oddziału Ratunkowego wraz z lądowiskiem”, nr projektu: POIS.09.01.00-00-0253/17.

Czytaj więcej

Artykuł na stronie Ministerstwa Zdrowia

 Uwaga Pożar!

W dniu 05.06.2018r. o godz. 12.00 w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Szpitalu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MSWiA w Rzeszowie ogłoszono komunikat o pożarze w Oddziale.

Czytaj więcej...

Nowa karetka 01Szpital MSWiA w Rzeszowie posiada od nowego roku nową karetkę. Ambulans kosztował blisko pół miliona złotych i prawie w całości został sfinansowany ze środków przekazanych przez Organ tworzący, czyli Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

W dniu 11 stycznia 2018 r. odbyło się uroczyste poświęcenie karetki. Ambulans wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt i aparaturę medyczną dla ratowania zdrowia i życia ludzkiego m.in. respirator, defibrylator, pompy infuzyjne. Ambulans „S” będzie częścią nowo powstającego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego ale już od dziś będzie służył do specjalistycznych transportów pacjentów naszego Szpitala. Wykorzystywany będzie również do niezwykle ważnych zadań nadanych nam przez Organ tworzący tj. do zabezpieczeń medycznych najważniejszych osób w państwie tzw. VIP-ów ochranianych przez Biuro Ochrony Rządu.

GALERIA ZDJĘĆ