ZAPROSZENIE

W ramach duchowego przygotowania do przyszłorocznej „94. Ogólnopolskiej Pielgrzymki Służby Zdrowia na Jasną Górę” w każdej diecezji dokonuje się peregrynacja Relikwii Błogosławionej lekarki s. Ewy Noiszewskiej, Błogosławionej pielęgniarki s. Marty Wieckiej oraz Obrazu „SZLACHETNI POLACY W SŁUŻBIE ZDROWIA”.

W naszej Szpitalnej Kaplicy pw. Bożego Miłosierdzia Peregrynacja odbędzie się w dniach od 23 - 29 lipca.

Zapraszam Dyrekcję, Lekarzy, Pielęgniarki i wszystkich Pracowników Szpitala MSWiA do wspólnej modlitwy w intencji Służby Zdrowia i chorych oraz duchowego przygotowania do przyszłorocznej Pielgrzymki Służby Zdrowia na Jasną Górę, którą przygotowuje Diecezja Rzeszowska.

PROGRAM PEREGYNACJI RELIKWII
BŁ. LEKARKI S. EWY NOISZEWSKIEJ
BŁ. PIELĘGNIARKI S. MARTY WIECKIEJ
OBRAZU SZLACHETNI POLACY W SŁUŻBIE ZDROWIA