e-usługi i e-rejestracja

psim

Koronawirus - tłumacz PJM

koronawirus tlumacz

Inspektor Ochrony Danych

Daniel Panek
e-mail: iod@szpitalmsw.rzeszow.pl

Korupcja szkodzi zdrowiu

korupcja

phoca thumb l II KARDIOLOGIA LIVE 061W dniu 02.12.2016 w Hotelu Nowy Dwór odbyła się II Podkarpacka Konferencja Kardiologii Zabiegowej Live. Z udziałem licznych lekarzy kardiologów i specjalistów chorób wewnętrznych zgromadzonych na sali wykładowej, po raz drugi zmierzyliśmy się z próbą zorganizowania dla specjalistów z południowo-wschodniej Polski szkolenia na najwyższym poziomie.

Na wzór bardzo udanego wydarzenia z ubiegłego roku podjęliśmy na nowo wyzwanie przedstawienia najbardziej aktualnych tematów w kardiologii w atrakcyjnej multimedialnej i interaktywnej formie.

phoca thumb l II KARDIOLOGIA LIVE 094Dzięki profesjonalnie zrealizowanej drogą satelitarną transmisji z Pracowni Radiologii Zabiegowej, zgromadzeni na sali lekarze mieli niepowtarzalną okazję uczestniczenia w zabiegach na żywo. Niewątpliwym walorem konferencji była możliwość obejrzenia rzadko wykonywanych w regionie, a nawet - jak w przypadku zabiegu poszerzenia koarktacji aorty - w Polsce, zabiegów oraz fakt, iż przeprowadzający je operatorzy to znani w środowisku kardiologicznym profesorowie, będący autorytetami w swoich dziedzinach. Szczegółowo, krok po kroku wyjaśniali oni technikę i przebieg zabiegów, odpowiadali na zadawane przez lekarzy pytania i uczestniczyli w merytorycznej dyskusji.

phoca thumb l II KARDIOLOGIA LIVE 109Część naukową konferencji dopełniały wykłady wygłoszone zarówno przez grono profesorskie jak i lekarzy naszego szpitala.

W tym roku po raz pierwszy integralną częścią konferencji była sesja dedykowana dla pielęgniarek, techników i ratowników medycznych, w czasie której poruszono ważkie tematy z zakresu bezpieczeństwa chorego poddawanego zabiegom z zakresu kardiologii inwazyjnej.

Wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie konferencji, a w szczególności uczestnikom i zaproszonym gościom, którzy grudniowe popołudnie zechcieli spędzić z kardiologią zabiegową dziękujemy.

Z wyrazami szacunku

Organizatorzy

Dr n. med. Piotr Wańczura
Lek.med. Andrzej Curzytek
Lek.med. Wojciech Stecko

Galeria zdjęć