e-usługi i e-rejestracja

psim

Korupcja szkodzi zdrowiu

korupcja

Menu główne

Aktualności

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej IV edycji „Podkarpackiej Konferencji Kardiologii Zabiegowej Live”, która odbędzie się w dniach 30.11.2018 roku w sali konferencyjnej Hotelu Nowy Dwór Wellnes & SPA w Rzeszowie - Świlcza 146 E i 1.12.2018 roku w Szpitalu MSWiA w Rzeszowie - ul. Krakowska 16.

Z uwagi na ograniczona liczbę miejsc osoby chętne do wzięcia udziału w konferencji prosimy o dokonanie rejestracji poprzez poniższy link najpóźniej do dnia 22.11.2018r.

>> REJESTRACJA I PROGRAMY SESJI <<

W imieniu komitetu organizacyjnego:

dr n. med. Piotr Wańczura
lek. med. Andrzej Curzytek

kardW dniu 28 września 2018 roku w Hotelu Rzeszów odbyła się pierwsza edycja Rzeszowskich Spotkań z Ultrasonografią w Kardiologii, których organizatorem był Oddział Kardiologiczny i Pracownia Radiologii Zabiegowej SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie.

Czytaj więcej...

“Rozbudowa SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie w celu utworzenia Szpitalnego Oddziału Ratunkowego wraz z lądowiskiem”, nr projektu: POIS.09.01.00-00-0253/17. oraz „Budowa Bloku Operacyjnego i Oddziału Chirurgicznego wraz z łącznikiem biegnącym do budynku Szpitala MSW w Rzeszowie”

Wykonawca ostatniego etapu przejął plac budowy w miesiącu sierpień i prowadzi już realizację robót budowlanych. Planowane oddanie obiektu do użytkowania przypada na IV kwartał 2020 r.

GALERIA ZDJĘĆ Z BUDOWY NOWEGO BUDYNKU

logo1

logo1

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Rzeszowie realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Rozbudowa SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie w celu utworzenia Szpitalnego Oddziału Ratunkowego wraz z lądowiskiem”, nr projektu: POIS.09.01.00-00-0253/17.

Czytaj więcej

Artykuł na stronie Ministerstwa Zdrowia

 Uwaga Pożar!

W dniu 05.06.2018r. o godz. 12.00 w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Szpitalu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MSWiA w Rzeszowie ogłoszono komunikat o pożarze w Oddziale.

Czytaj więcej...

Nowa karetka 01Szpital MSWiA w Rzeszowie posiada od nowego roku nową karetkę. Ambulans kosztował blisko pół miliona złotych i prawie w całości został sfinansowany ze środków przekazanych przez Organ tworzący, czyli Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

W dniu 11 stycznia 2018 r. odbyło się uroczyste poświęcenie karetki. Ambulans wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt i aparaturę medyczną dla ratowania zdrowia i życia ludzkiego m.in. respirator, defibrylator, pompy infuzyjne. Ambulans „S” będzie częścią nowo powstającego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego ale już od dziś będzie służył do specjalistycznych transportów pacjentów naszego Szpitala. Wykorzystywany będzie również do niezwykle ważnych zadań nadanych nam przez Organ tworzący tj. do zabezpieczeń medycznych najważniejszych osób w państwie tzw. VIP-ów ochranianych przez Biuro Ochrony Rządu.

GALERIA ZDJĘĆ

logo

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Rzeszowie realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

„Poprawa jakości udzielania świadczeń opieki zdrowotnej na rzecz osób dorosłych w zakresie chorób układu krążenia, przez SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie poprzez przebudowę i doposażenie oddziałów szpitalnych”.

Czytaj więcej

III-PKKZ-LIVEW dniu 01.12.2017 odbyła się III edycja Podkarpackiej Konferencji Kardiologii Zabiegowej Live. Z udziałem ponad 120 lekarzy i pracowników służby zdrowia zgromadzonych na sali wykładowej, podjęliśmy – zdaniem wielu nad wyraz udaną – próbę kompilacji  współczesnej wiedzy i ciekawych zabiegów z zakresu kardiologii inwazyjnej. Uczestnicy konferencji mieli szanse brać udział w zabiegach na żywo dzięki profesjonalnie zrealizowanej teletransmisji z Pracowni Radiologii Zabiegowej do sali wykładowej. Szczegółowo, krok po kroku operatorzy wyjaśniali technikę i przebieg zabiegów, odpowiadali na zadawane  pytania i uczestniczyli w merytorycznej dyskusji.

Czytaj więcej...

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej III edycji „Podkarpackiej Konferencji Kardiologii Zabiegowej Live”, która odbędzie się w dniu 01.12.2017 roku w sali konferencyjnej Hotelu Nowy Dwór w Rzeszowie - Świlcza 146 E.

Czytaj więcej...